Bu yıl beşincisi Nisan ayının 21 inde yapılacak olan yarışmanın finalistleri belli oldu.
Geçen seneler oranla bu seneki yarışmada daha fazla tanıdık kokulara yer verilmiş olması güzel olmuş. Ulaşmak zor olmayacak.
ARTISAN CATEGORY
Bee's Bliss
by Sonoma Scent Studio (US)
CD/ Perfumer: Laurie Erickson
Chienoir
by BedeauX
CD/ Perfumer: Amanda Beadle
Cigar Rum
by Strangers Parfumerie
CD/ Perfumer: Prin Lomros
Club Design
by The Zoo
CD/ Perfumer: Christophe Laudamiel
Impressions de Giverny
by Fort and Manle
CD/ Perfumer: Rasei Fort
Morah
by Pryn Parfum
CD/ Perfumer: Prin Lomros
Silphium
by Stora Skuggan
CD/ Perfumer: Tomas Hempel, Olle Hemmendorff
Touchstone
by Aether Arts Perfume
CD/ Perfumer: Amber Jobin
Villa M
by Paul Schütze Perfume
CD/ Perfumer: Paul Schütze
Wonderly
by The House of Oud
CD/ Perfumer: Andrea Casotti
INDEPENDENT AWARD
A.E.O.M.
by Bijon
Perfumer: Cécile Zarokian
CD: Oliver Babic
Ankh Sun Amon
by Anima Mundi
Perfumer: Cristian Calabrò, Andrea Casotti
CD: Emilia Chinigò
Cacao Aztèque
by Perris Monte Carlo
Perfumer: Mathieu Nardin
CD: Gian Luca Perris
Eau de Virginie
by Au Pays de la Fleur d'Oranger
Perfumer: Jean-Claude Gigodot
CD: Virginie Roux
Elephant
by Zoologist
Perfumer: Chris Bartlett
CD: Victor Wong
London
by Gallivant Perfumes
Perfumer: Karine Chevallier
CD: Nick Steward
Nuit de Bakélite
By Naomi Goodsir
Perfumer: Isabelle Doyen
CD: Naomi Goodsir, Renaud Coutaudier
Osang
by Talismans - Collezione Preziosa
Perfumer: Giovanni Festa
CD: Stefania Squeglia
Pink Heart v.6
by Map Of The Heart
Perfumer: Jacques Huclier, Nisrine Grillie
CD: Sarah Blair, Jeffrey Darling, Giovanna Aicardi
Rose Olivier
by Bastide
Perfumer: Mathieu Nardin
CD: Frederic Fekkai
Geçen seneler oranla bu seneki yarışmada daha fazla tanıdık kokulara yer verilmiş olması güzel olmuş. Ulaşmak zor olmayacak.
ARTISAN CATEGORY
Bee's Bliss
by Sonoma Scent Studio (US)
CD/ Perfumer: Laurie Erickson
Chienoir
by BedeauX
CD/ Perfumer: Amanda Beadle
Cigar Rum
by Strangers Parfumerie
CD/ Perfumer: Prin Lomros
Club Design
by The Zoo
CD/ Perfumer: Christophe Laudamiel
Impressions de Giverny
by Fort and Manle
CD/ Perfumer: Rasei Fort
Morah
by Pryn Parfum
CD/ Perfumer: Prin Lomros
Silphium
by Stora Skuggan
CD/ Perfumer: Tomas Hempel, Olle Hemmendorff
Touchstone
by Aether Arts Perfume
CD/ Perfumer: Amber Jobin
Villa M
by Paul Schütze Perfume
CD/ Perfumer: Paul Schütze
Wonderly
by The House of Oud
CD/ Perfumer: Andrea Casotti
INDEPENDENT AWARD
A.E.O.M.
by Bijon
Perfumer: Cécile Zarokian
CD: Oliver Babic
Ankh Sun Amon
by Anima Mundi
Perfumer: Cristian Calabrò, Andrea Casotti
CD: Emilia Chinigò
Cacao Aztèque
by Perris Monte Carlo
Perfumer: Mathieu Nardin
CD: Gian Luca Perris
Eau de Virginie
by Au Pays de la Fleur d'Oranger
Perfumer: Jean-Claude Gigodot
CD: Virginie Roux
Elephant
by Zoologist
Perfumer: Chris Bartlett
CD: Victor Wong
London
by Gallivant Perfumes
Perfumer: Karine Chevallier
CD: Nick Steward
Nuit de Bakélite
By Naomi Goodsir
Perfumer: Isabelle Doyen
CD: Naomi Goodsir, Renaud Coutaudier
Osang
by Talismans - Collezione Preziosa
Perfumer: Giovanni Festa
CD: Stefania Squeglia
Pink Heart v.6
by Map Of The Heart
Perfumer: Jacques Huclier, Nisrine Grillie
CD: Sarah Blair, Jeffrey Darling, Giovanna Aicardi
Rose Olivier
by Bastide
Perfumer: Mathieu Nardin
CD: Frederic Fekkai