En Son İzlediğiniz Film ?

1607995633504.jpg
Timecrimes, Groundhog Day gibi tekrarlı kurguya sahip, masalsı korkulu yas filmi. Rüyalarda bazen bir şeyden kaçmaya çalışırsınız da hareket edemezsiniz, zemin sizi bataklık gibi çeker ya öyle bir film işte. Ayrıca Beyaz Takım Elbiseli Beyefendi; Frank, Gizemli Adam, Bob gibi tekinsiz David Lynch karakterlerini fazlaca andırıyor. Midsommar bu kadar yürüdüyse aslında bunun da yürümesi lazım. Sıkıntılı film.
 
Netflix - Bir Başkadır

İzleyip izlememe konusunda çok önyargılıydım. Diziden önce bazı yorumlara takıldım ve zaman kaybı olur mu diye düşündüm. Diziyi iki gecede bitirdik eşimle. Beni daha önce bu kadar etkileyen filmler olmuştu tabiki ama bu çok daha farklı duygular bıraktı üstümde. Bazen bir gülümseme, bazen bir çaresizlik, bazen kızgınlık... Önyargısız olarak izleyin. Bizi o kadar güzel anlatıyor ki. Yönetmenine ayrı saygı duydum, oyunculuklar zaten şaşırttı beni.
 

ero44

Aktif Üye
Tenet

Kalitesine bir laf edilmez yönetmeni belli sonuçta. Fakat filmi bu kadar komplike yapmak filmin izlerken akıp gitmesini baltalamış .
 

ero44

Aktif Üye
A Quiet Place , güzel film 2.si de çıkacak yakında tavsiye ederim korkmak isteyenler için. Kalite bir korku - gerilim filmi.