Hoşgeldiniz

Meseyosunu

Meseyosunu
Yönetici
#1
Hoş geldiniz sevgili dostlar.

Uzun yıllardır forum geçmişi ve gerekse parfüm ilgisi olan bizler; sizlerle birlikte oluşturduğumuz koku tutkunu bir ailenin fertleriyiz. Meşe yosunu hikayesi: parfümler konusunda bilgi paylaşımını amaçlayan, etrafımızdaki bizi anlayamayan insanların aksine birbirini anlayan ve konuşacak söyleyecek paylaşacak bilgisi olan, soracak sorusu olan insanların özgürce hobilerini yaşadığı bir serüvene dönüşmek üzere bu sonsuz denizde yol aldı. Bizler kendimizi bu geminin kaptanları olarak görmedik ve asla da görmeyeceğiz. Birbirimize güzel yol arkadaşları olacağımız inancındayız. Aramıza katılan her arkadaşımızın bizlerin tecrübe dağarcığına yeni bilgiler kazandıracağına gönülden inanıyoruz.

Forum kültürü ve adabını gözetmek temel ilkemiz olacaktır. Kavganın nahoş tartışmaların yaşanmayacağı, huzurlu mutlu sadece hobisini konuşan, bilgi alış verişinde bulunan, ilgi alanına, hobisine yön arayan insanların doğru yönü bulmasından başka bir isteğimiz yok. Forumumuzun ticaret odaklı bir yer olmasına el birliği ile izin vermeme gayreti içinde olmamız çok önemli. Yine iletişim kurma, dinleme, fikirlere saygı göstermek temel prensiplerimiz olmak zorunda. Zaten bu hobiye gönül veren insanların naif kibar ve mütevazi kimliklere sahip olduklarını biliyoruz.

Zaman içinde kurduğumuz dostlukların meyvesini meşeyosunu ilk açıldığı günden itibaren hissediyoruz ve yola çıkarken tek tutunduğumuz dalımız buydu. Tüm arkadaşlarımızın destekleri ile kısa zamanda meşeyosununu gerçek parfümseverlerin buluşma noktası haline getireceğimize inancımız tamdır. Parfümleri çok seviyoruz doğrudur. Ancak hiç bir parfüm bir insandan daha kıymetli de değildir.

Forumlar birileri tarafından sadece kurulurlar. Forumları forum yapan kullanıcılardır. Görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzu, fikirlerinizin ve eleştirinizin forumumuzun gelişmesine katkı sağlayacağını da belirtmek isteriz. Dalga denizle birleşene kadar kendini bir alamet sanır; ancak aslolan denizin kendisi değil midir? Biz dalga olmayı değil, sizlerle deniz olmayı istiyoruz.
Üst notası: saygı, sevgi, hoşgörü, anlayış
Orta notası: bilgi paylaşımı, tecrübe aktarımı,
Dip notası: Dostluk, arkadaşlık, kardeşlik
olan bir forumumuz olsun.

Hepimize iyi forumlar dileriz dostlar.
 
C

Cihanmert

Misafir
#2
Emeği geçen herkesin eline sağlık, zaman ile çok yaygın ve merkezi bir buluşma noktası olacağından eminim. Forumun notalarına hayran kalmamak elde değil. Tekrar teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
 
#6
Açılışı da notaları da harika görünüyor ;) Emeğinize, yüreğinize sağlık.
Kaliteli ve keyifli bir forum olması dileğiyle.
 
#10
Gerçekten notalar çok hoşuma gitti iyi düşünülmüş güzel bir çalışma olmuş, hayırlı olması dileğiyle mutlu huzurlu koklamalar herkese :)